Niewątpliwie każdemu z nas przydarzyła się kiedyś sytuacja, w której pilnie potrzebowaliśmy zastrzyku dodatkowej gotówki. Jest to również oparte na badaniach, że Polacy są bardziej narodem konsumpcyjnym niż oszczędnym, dlatego, gdy nadchodzi potrzeba większych wydatków, to lubimy zasilać nasz budżet dodatkowymi środkami zewnętrznymi. Skąd wobec tego wziąć pieniądze? Można oczywiście pożyczyć od rodziny lub znajomych, jednakże nie każdy lubi pożyczać od bliskich osób. Łatwiej nam zaciągnąć pierwszą pożyczkę, która jest całkowicie bezpłatna i spłacić ją w określonym terminie, mając równocześnie świadomość, że pieniądze są pożyczone w bezpieczny sposób. Taką ofertę dla swoich Klientów ma serwis SzybkaGotowka.pl

Podstawowe informacje o pożyczce w SzybkaGotowka.pl

Serwis SzybkaGotowka.pl wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klienta, który potrzebuje szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki na krótki okres czasu. Jest to pożyczka, którą można uzyskać całkowicie online, co niewątpliwie zadowoli Klientów lubiących prostotę oraz wygodę rozwiązań. W serwisie SzybkaGotowka.pl Klient sam decyduje, jaką kwotę i na jaki okres czasu chciałby pożyczyć pieniądze. Serwis jednakże zastrzega, że maksymalny czas pożyczki to 65 dni. Jeżeli zaś chodzi o maksymalną kwotę pożyczki, to należy tutaj rozróżnić dwie możliwości: pożyczka dla nowego Klienta oraz stałego Klienta. Nowy Klient może pożyczyć maksymalnie 6000 zł, a stały Klient może uzyskać aż 7000 zł.

Warunki ubiegania się o pożyczkę w SzybkaGotowka.pl

Pożyczkę może otrzymać wyłącznie obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, nie ma więc możliwości, aby osoba z zagranicy mogła skorzystać z tego rozwiązania. Co więcej, Klient musi być osobą pełnoletnią, posiadającą stały dochód, która posiada rachunek bankowy w jednym z polskich banków. Ponadto, w celu dodatkowej weryfikacji niezbędne jest, aby Klient posiadał aktywny numer telefonu komórkowego, aby konsultant mógł potwierdzić informacje, jakie Klient zawarł we wniosku pożyczki. Jeżeli zdarzy się, że podane informacje nie były prawdziwe, może to skutkować brakiem przyznania pożyczki. Ostatnią kwestią jest fakt braku zaległości w spłatach wcześniej zaciągniętych kredytów lub pożyczek, nie może być to więc osoba posiadająca przeterminowane długi.

Pierwsza pożyczka w serwisie SzybkaGotowka.pl – aktualna promocja

Aktualnie, serwis SzybkaGotowka.pl oferuje pierwszą pożyczkę do 6000 zł za darmo. Klient wobec tego nie zapłaci dodatkowych pieniędzy ani za oprocentowanie nominalne, ani również za prowizję. Klient odda w określonym terminie dokładnie taką sumę pieniędzy, jaką pożyczył. Jeżeli jednak zdarzy się, że Klient nie zwróci kwoty w określonym terminie, wtedy serwis naliczy mu zaległe odsetki wraz z prowizją, które następnie trzeba będzie uiścić.

Aktualne promocje w SzybkaGotowka.pl

Obecnie, oprócz pierwszej pożyczki za darmo, w serwisie jest również promocja, która niewątpliwie ucieszy stałych Klientów. Dla stałych Klientów bowiem serwis przygotował promocję, która polega na możliwości wzięcia piątek pożyczki za darmo – bez dodatkowych kosztów. Dzięki temu Klient, tak jak w przypadku pierwszej darmowej pożyczki, zapłaci wyłącznie kwotę, którą pożyczył.

Dla kogo jest oferta od SzybkaGotowka.pl ?

Niewątpliwie oferta serwisu SzybkaGotowka.pl przyda się każdemu, przed kim pojawiła się potrzeba zebrania dodatkowych środków pieniężnych w krótkim czasie. Pożyczka może być wykorzystana na dowolny cel, jednakże należy pamiętać, aby spłacić pożyczoną kwotę w określonym terminie.

Jak wziąć pożyczkę w SzybkaGotowka.pl ?

Aby otrzymać pożyczkę w SzybkaGotowka.pl, Klient musi na początku wybrać kwotę, jaką chciałby pożyczyć oraz okres kredytowania. Specjalny suwak został umieszczony na głównej stronie. Po kliknięciu opcji “weź swoją pożyczkę“, Klient zostanie przeniesiony na drugą stronę, gdzie niezbędne będzie wypełnienie danych osobowych takich jak:

  • Imię i nazwisko,
  • e-mail wraz z hasłem do logowania,
  • numer telefonu,
  • numer PESEL,
  • numer dowodu osobistego.

Następnie, po wypełnieniu danych osobowych, Klient zostaje proszony o wypełnienie formularza odnośnie danych adresowych. W tym celu musi poinformować serwis o swoim:

  • kodzie pocztowym,
  • miejscem zamieszkania – miejscowość, ulica, numer budynku/lokalu,
  • numerze telefonu stacjonarnego – jeżeli obowiązuje.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie dwóch krótkich formularzy. Pierwszy będzie dotyczyć zdobytego przez Klienta wykształcenia oraz aktualnej formy zatrudnienia. W drugim formularzu serwis SzybkaGotowka.pl prosi o informacje odnośnie aktualnych zobowiązań finansowych Klienta, a w tym : suma wszystkich comiesięcznych rat, wysokość limitu na karcie kredytowej oraz numer konta bankowego, na które Klient chciałby otrzymać kwotę pożyczki. Poniżej formularza znajduje się również kilka zgód, które Klient będzie musiał zaznaczyć. Kolejnym, niezbędnym krokiem będzie wysłanie przelewu weryfikacyjnego ze swojego konta bankowego, na konto podane przez serwis. Jeżeli Klient zdecyduje się na weryfikację poprzez serwis BlueMedia, wtedy kwota przelewu zostanie zwrócona z powrotem na konto Klienta.