Czasem potrzeba nam dodatkowej gotówki, a nie zawsze posiadamy grono znajomych na których zawsze można liczyć. Z pomocą przychodzą nam różne instytucje pozabankowe. To dobre rozwiązanie dla wszystkich tych którzy potrzebują szybkiej, bezproblemowej gotówki. Jak wybrać odpowiednią? Która jest najkorzystniejsza, i najbardziej spełnia nasze oczekiwania? Nie wiesz jak się za to wziąć i gdzie szukać pomocy?

Jedną z popularnych w tej chwili na rynku usług, które pomogą nam w znalezieniu dobrej oferty jest Sprint Money. Jak sama nazwa wskazuje firma ta oferuje nam usługi na szybkie pieniądze. Rozwija ona zautomatyzowane systemy co w szybki sposób pomaga znaleźć odpowiednią ofertę. Jest wygodna, ponieważ całą ofertę ich usług realizujemy w internecie. Minimum formalności jest bardzo komfortowe. Nie musimy godzinami szukać firm, które są rzetelne i dadzą nam to czego oczekujemy.

Sprint Money odszuka dla nas najwygodniejszą ofertę. Pomoże w doborze jak i załatwi formalności. Jak każda usługa ta również wiąże się z pewnymi warunkami. Zależne są one również od konkretnej firmy, jednak Sprint Money wymaga między innymi :

 • pełnoletności
 • obywatelstwa polskiego
 • stałego adresu zamieszkania
 • aktualnego numeru telefonu
 • wystarczającą zdolność kredytową ( uzależnione od  ostatecznej firmy )
 • posiadanie stałego dochodu ( umowa o pracę, renta, emerytura )

Co warto wiedzieć biorąc pierwszą pożyczkę na tych zasadach.

Po pierwsze musimy wypełnić formularz online, który znajdziemy  na stronie internetowej Sprint Money. Powinniśmy podać swoje dane, takie jak:

 • imię,
 • nazwisko,
 • numer pesel,
 • numer telefonu
 • oraz e-mail,

jak i oczywiście kwotę na jakiej nam zależy. Po wysłaniu formularza oddzwoni do nas konsultant, aby potwierdzić chęć ubiegania się o pożyczkę. Warunkiem dalszej współpracy jest odebranie telefonu. Te informacje wystarczą, by Sprint Money zajął się znalezieniem dla nas odpowiedniego pożyczkodawcy. Warto pamiętać, że szereg pożyczkodawców oferuje bardzo korzystne promocje związane z pierwszą pożyczką.

Zasady na jakich możemy ubiegać się o pożyczkę z pomocą Sprint Money.

Na jak długo możemy wziąć pożyczkę, jakie koszty będą nas dotyczyły i jaka kwota jest maksymalną do uzyskania. Tego dowiemy się po rozpatrzeniu formularza. Jak wiadomo każda firma ma swoje indywidualne propozycje, dla tego Sprint Money zbierze dla nas wszystkie potrzebne informacje i dostosuje je do naszych potrzeb, tak byśmy jak najszybciej i bez problemowo ową pożyczkę otrzymali.

Kwoty chwilówek są różne wahają się już od 50 zł do nawet 10 000 zł. Pieniądze mogą trafić na Twoje konto już tego samego dnia.

Do kogo Sprint Money kieruje ofertę?

Firma ta ma szerokie grono odbiorców są to osoby starsze, które nie zawsze potrafią sprawnie korzystać z udogodnień jakie daje nam posiadanie internetu. Dlatego też wygodniej im zlecić tą usługę firmie, która doskonale wie jak się zająć pożyczką. Również osoby biznesu, które często najzwyczajniej w świecie nie mają czasu szukać odpowiedniej instytucji, która będzie odpowiadała ich oczekiwaniom, skorzystają chętnie z usług Sprint Money. Ważne by mieć ukończone 18 lat i spełniać podstawowe wymogi a cała reszta będzie już bezproblemowo załatwiona.

Serwis Sprint Money to rzetelna firma, która umożliwi Tobie wzięcie dodatkowej gotówki w łatwy a przede wszystkim szybki sposób. Zajmie się formalnościami jak i kompleksowo doradzi. Konsultanci szczegółowo odpowiedzą na każde pytania. Wypełnienie formularza zajmuje tylko kilka minut, wystarczy potwierdzić kod otrzymany w smsie a konsultant oddzwania już w ciągu dziesięciu minut. Złożenie wniosku nic nie kosztuje a daje nam możliwość dostania dodatkowej sumy pieniędzy. Sprint Money nie sprawdza rejestru dłużników, często pożyczkodawcy też tego nie robią, dla tego nawet osoba z wpisem do rejestru dłużników ma szanse na pożyczkę. Wypełnienie formularza na stronie internetowej do niczego nas nie zobowiązuje. Po rozmowie z konsultantem możemy przeanalizować wnioski i podjąć decyzję czy chcemy by Sprint Money nam pomógł czy też rezygnujemy z jego usług. Nie wiąże to za sobą żadnych odpowiedzialności. Firma Sprint Money nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi co jest ich wielkim atutem.

Warto pamiętać, że wzięcie szybkiej pożyczki za pomocą serwisu Sprint Money daje nam dużo zaoszczędzonego czasu. Większe jest również prawdopodobieństwo, że taką gotówkę otrzymamy. Firma ta, doskonale wie gdzie można się o nią ubiegać. Każdy przypadek jest indywidualny i takiego właśnie potrzebuje rozpatrzenia. Instytucje poza bankowe dają nam dużą wygodę i elastyczność. Łatwa dostępność, to nie jedyny ich atut. Ważne jest, że oferują one również stosunkowo niskie kwoty do pożyczenia, co świetnie sprawdza się w praktyce. Gdy brakuje nam na przykład drobnej kwoty do czasu wypłaty warto wspomóc się dodatkową gotówką. Okres przedświąteczny jest również dobry, by pożyczyć dodatkową sumę pieniędzy. Możliwości mamy wiele warto z nich mądrze korzystać. Sprint Money to najlepszy wybór jeśli chodzi o z usługi profesjonalistów, są oni bowiem po to by nam pomagać w jak najlepszych decyzjach.