Szybkie pożyczki od KredytOK online

KredytOK to firma finansowa należąca do grupy Capital Service S.A., oferująca krótkoterminowe pożyczki gotówkowe oraz pośrednictwo w kredytach gotówkowych. Klienci mają możliwość uzyskania szybkich i wygodnych chwilówek online, z jasno ustalonymi zasadami spłaty. Pożyczki przez Internet są bardzo popularną formą pożyczania pieniędzy w kraju, dlatego istotne jest profesjonalne doradztwo firm udzielających wsparcia i ich nienaganne funkcjonowanie na rynku, nagradzane dużym zaufaniem klientów.

KredytOK oprócz udzielania pożyczek online, oferuje finansowe wsparcie w klasycznych stacjonarnych punktach obsługi klienta. Firma obecnie posiada ponad 100 oddziałów na terenie każdego kraju, będą obecnym w każdym większym mieście. Możliwe jest również uzyskanie pożyczki za pośrednictwem infolinii czy przy pomocy wyłącznie smartfona – mamy więc do czynienia także z pożyczką mobilną.

W ofercie znajdując się szybkie pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki ratalne, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł. Wystarczy wybrać odpowiedni dla siebie produkt, wypełnić formularz lub zamówić kontakt z doradcą, który  przedstawi szczegóły oferty.

Podstawowe produkty udzielenie przez Kredyt OK

KredyOK oferuje możliwość skorzystania z chwilówki online w ramach wsparcia kwotą od 400 do nawet 5000 złotych. Minimalny termin spłaty to 3 miesiące, a maksymalny nawet 6. Taką pożyczkę możemy wziąć bez wychodzenia z domu. Wystarczy na stronie www.kredytOK.pl ustawić potrzebną kwotę i okres spłaty, a następnie zatwierdzić przyciskiem „Złóż wniosek”.

Inną formą pożyczenia pieniędzy są „Szybkie pożyczki” dostępne we wszystkich oddziałach KredyOK na terenie kraju i przy pomocy kontaktu telefonicznego. Wystarczy przyjść do oddziału i złożyć odpowiedni wniosek lub pozostawić numer kontaktowy na stronie Internetowej kredytOK.pl. Za każdym razem pomogą nam wykwalifikowani pracownicy, udzielając odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Przedstawią również wszystkie koszty pożyczki jak i harmonogram spłaty. „Szybka pożyczka” może być udzielona do kwoty 3000 złotych i spłacana jest w jednej racie.

Pożyczka Jak Marzenie

W przypadku gdy szybko potrzebujemy gotówki do 15 000 złotych na dowolny cel, możemy skorzystać z oferty „Pożyczka Jak Marzenie”. Możemy liczyć na przyjemnie niską miesięczną ratę oraz długi, bo sięgający aż do 48 miesięcy okres spłaty zadłużenia.

Szybka Pożyczka z Kredyt OK online

Dla nowych klientów przygotowana jest specjalna oferta o nazwie „Szybka Pożyczka” z zerowymi kosztami obsługi. 0 zł opłaty przygotowawczej, 0 zł za prowizję i 0 zł odsetek. Maksymalna kwota pożyczki to 3000 PLN do spłacenia w jednej racie w przeciągu 30 dni. Oferta jednorazowa wyłącznie dla nowych klientów KredytOK.

Kredyt do 200 000 PLN z Kredyt OK

Na bardzo duże wydatki i inwestycje, możliwy jest również kredyt online aż do 200 000 złotych. KredyOK pośredniczy przy otrzymaniu takiej formy pożyczki pieniędzy współpracując z czołowymi bankami działającymi na terenie kraju. Wystarczy pozostawić telefon na stronie www.kredyOK.pl, a zaufany doradca niezwłocznie skontaktuje się z nami i spróbuje dobrać odpowiedni produkt do naszych potrzeb. Możliwa jest również wizyta w jednym z ponad 100 oddziałów, tam również złożymy wniosek o kredyt gotówkowy.

Kto może się starać o pożyczkę w Kredyt OK?

KredytOK umożliwia uzyskanie pożyczki online osobom, które:

  • mają powyżej 24 lat,
  • posiadają stałe miejsce zamieszkania,
  • posiadają stałe źródło dochodu,
  • otrzymają pozytywną ocenę zdolności kredytowej.

W przypadku pośrednictwa kredytowego przez KredytOK, obowiązują wymagania odnośnie zdolności kredytowej charakterystyczne dla oferty poszczególnych banków, uzyskane na podstawie złożonego wniosku ktedytowego przez pośrednika. Z dużym prawdopodobieństwem będą one różnić się od wyżej wymienionych wymagań.

 

Jak wziąć pożyczkę online w kredyt OK?

Aby skorzystać z oferty i wziąć pożyczkę w kredytOK, wystarczy wejść na stronę www.kredytOK.pl i ustawić na suwakach potrzebną kwotę oraz interesujący nas okres spłaty pożyczki. Następnie zatwierdzamy przyciskiem „Złóż wniosek”. Później musimy jeszcze wypełnić formularz (pamiętajmy, że podając nieprawdziwe dane, narażamy się na zgłoszenie tego faktu na policję i ewentualne konsekwencje prawne) i po chwili otrzymamy decyzję o udzieleniu pożyczki.

Umowa zostanie wysłana na podany adres mailowy i będziemy mogli ją podpisać elektronicznie. Pieniądze zostaną przelane przelewem ekspresowym na wskazane przez nas konto lub możemy je odebrać bezpośrednio w jednym z ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju. Wszystko szybko i wygodnie.

Polecaj i zarabiaj z Kredyt OK

KredytOK jak jeden z nielicznych pożyczkobiorców umożliwia klientom dodatkowy zarobek w zamian za polecenia swoim znajomym pożyczek online. Wystarczy przyjść do oddziału KredytOK i odebrać książeczkę z kuponami promocyjnymi. Kupony te rozdajemy zainteresowanym znajomym. Za każdą poleconą osobę która skorzystać z pożyczki, otrzymamy aż 150 zł. Dodatkowo jeżeli polecimy w jednym miesiącu 5 takich osób, to nasza premia wzrośnie o 50 złdo kwoty 200 PLN. Im więcej polecimy osób, tym większy zarobek uzyskamy.